Vind uw plaatselijke servicecentrum

Waar u ook bent, wij zijn ter plaatse om u van dienst te zijn.

Solar Gard San Diego Service Center

4520 Viewridge Avenue
San Diego, CA 92123
800 735 4743800 735 4743 GRATIS
Nieuwe bestellingen, sandiegoorders@solargard.com  

Solar Gard Largo Service Center

8575 A Somerset Drive
Largo FL 33773 VS
800-359-8468800-359-8468 GRATIS; 727-437-1000727-437-1000 Telefoon
Irene Williams, irene.williams@saint-gobain.com

Solar Gard Honolulu Service Center

331 Kamani Street, Ste. D
Honolulu HI 96813 VS
808-591-2827 808-591-2827 Telefoon
Karl Springman, karl.springman@saint-gobain.com

Solar Gard Tempe Service Center

4625 South Ash Avenue, Suite J14
Tempe AZ 85282 VS
800-746-6401 800-746-6401 GRATIS; 480-731-9800 480-731-9800 Telefoon
Ann Mesa, ann.mesa@saint-gobain.com

Solar Gard Webster Service Center

14251 Gulfstream Park
Webster TX 77598 VS
800-345-2403 800-345-2403 GRATIS Telefoon
Steve Kaspar, steve.a.kaspar@saint-gobain.com

Solar Gard Ontario Service Center

760 Pacific Road, Unit 1
Oakville Ontario L6L 6M5 Canada
800-595-8468 800-595-8468 GRATIS Telefoon
Frank Mackay, frank.mackay@saint-gobain.com

Solar Gard Shanghai

7/F, Office Tower, Bund Center, 222 Yan’an Road East,
Shanghai 200002, China
+86 21 6361 8899 +86 21 6361 8899 Telefoon
+86 21 6322 2909 +86 21 6322 2909
Evan Li, li.zhenhua@saint-gobain.com

Solar Gard QinDao

South Songshan Rd,West Shuangyuan Rd, Chengyang District,
Qingdao, 266108, China
+86 (0) 532 5556 9377 +86 (0) 532 5556 9377 Telefoon
+86 (0) 532 8096 7155 +86 (0) 532 8096 7155
Charles Cheng, sanlin.cheng@saint-gobain.com

Saint-Gobain Performance Plastics – Japan

6F, 3-7, Kojimachi
Chiyoda-ku Tokyo 102-0083 Japan
+81-3-5216-7512 +81-3-5216-7512 Telefoon
+81-3-3263-0286 +81-3-3263-0286
Yoko Morita, yoko.morita@saint-gobain.com

Saint-Gobain Performance Plastics – Zuid-Korea

8th Fl., KFAS Bldg., 211 Teheran-lo, Gangnam-gu
Seoul, 135-915, Zuid-Korea
+82-2-6098-0175 +82-2-6098-0175 Telefoon
+82-2-554-1550 +82-2-554-1550 Fax
Jaeseong (Jason) Park, jaeseong.park@saint-gobain.com

Zuidoost-Azië, Zuid-Korea en Japan

Saint-Gobain Performance Plastics

7 Walker Place
Wetherill Park NSW 2164 Australië
61 2 9838 8888 61 2 9838 8888 Telefoon
61 2 9838 8088 61 2 9838 8088
Rob Hamilton, robert.hamilton@saint-gobain.com

I

Saint-Gobain Solar Gard – Sweden

Stockholmsvägen 21
Rimbo S-762 21 Zweden
+46 (0)175 748 80 +46 (0)175 748 80 Telefoon
+46 (0)175 748 89 +46 (0)175 748 89
Anna Bilger, nordicinfo@saint-gobain.com

Zweden, architectuur in Noorwegen

Saint-Gobain Solar Gard – UK

+44 (0)1905 640 400 +44 (0)1905 640 400 Telefoon
+44 (0)1905 640 500 +44 (0)1905 640 500
Susie Loveridge, susanna.loveridge@saint-gobain.com

Engeland, Schotland, Wales, Noord-Ierland en Ierland

Saint-Gobain Solar Gard – NV

Karreweg 18
Zulte 9870 België
+32 (0)9 240 95 66 +32 (0)9 240 95 66 Telefoon
+32 (0)9 240 95 90 +32 (0)9 240 95 90
Peter Staelens, peter.staelens@saint-gobain.com

Saint-Gobain Solar Gard

Office No. 2201, Saba 1 Tower JLT Block E, Jumeirah Lake Towers
P.O. Box: 643706, Dubai, V.A.E.
Mob: +971 5 444 808 59
Mob: +966 5 327 333 89
Tel: +971 4 451 89 00
Fax: +971 4 4315434
Marcellino Souaid, marcellino.souaid@saint-gobain.com

Afghanistan, Bahrein, Irak, Jemen, Jordanië, Koeweit, Libanon, Oman, Pakistan, Qatar, Saudi-Arabië, Verenigde Arabische Emiraten